اپلیکیشن دفترچه راحت ترین راه برای ارتباط با مطب هست (چنانچه نصب ندارید اینجا ضربه بزنید)

فلج شدن 350 هزار کودک هندی توسط بنیاد خیریه بیل گیتس؟!

رابرت کندی جونیور از آخرین بازماندگان خانواده کندی، کمپینی را علیه جنایات جمعیتی  بنیاد خیریه بیل‌گیتس و نقش آن در کشتار مردمـ در هند و آفریقا به راه‌انداخته است؛ او اسنادی مبنی بر فلج شدن 350 هزار کودک هندی توسط این بنیاد منتشر کرده است.

فلج

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ رابرت کندی جونیور از آخرین بازماندگان خانواده کندی است که پدر و عمویش جان‌کندی هر دو ترور شدند! او سال‌های زیادی است که درباره کاهش جمعیت و بیمار کردن مردمـ توسط واکسیناسیون اطلـاع‌رسانی و تبلیغ می‌کند.

کندی می‌گوید: تا آخرین نفس برای مبارزه با جنایتی که شرکت‌های بزرگ در این زمینه می‌کنند، مبارزه خواهمـ کرد و دوست دارمـ در این میدان نبرد جان خود را فدا کنمـ!

اخیراً در اوایل آوریل مرگ دختر و نوه خواهر او در هنگامـ قایقرانی کانو صحنه‌سازی شد! شواهد مرگ نشان می‌داد که این حادثه طبیعی نبوده و طبیعتاً برای انتقامـ گرفتن از او این قتل رخ داده است!

به همین دلیل سه هفته پیش، وی ملـاحظات سابق را کنار گذاشته و کمپین سنگینی را بر علیه جنایات  بنیاد به اصطلـاح خیریه بیل‌گیتس و نقش آن در کشتار مردمـ در هند و آفریقا شروع کرده است؛ او در پست اینستاگرامی خود مطالب مهمی را ذکر کرده است.

به گفته رابرت کندی، بنیاد گیتس 1.2 بیلیون دلـار برای طرح واکسیناسیون خود در هند هزینه کرده و با این عنوان بین سالهای 2000 تا 2017،  496 هزار کودک را در هند را واکسینه کرده است، به خاطر واکسن‌های فلج اطفال بنیاد گیتس، سه چهارمـ این کودکان به فلج اطفال دچار شده‌اند! به عبارت دیگر فلج اطفال در هند تقریبا ریشه‌کن شده بود اما واکسن‌های اخیر این بیماری را دوباره شایع کرد!

او در این پست موارد دیگری از عقیمـ‌سازی زنان در آفریقا و کشتار و فلج کردن کودکان در این قاره را نیز ذکر کرده است؛ کندی می‌گوید بنیاد گیتس 230 هزار دختر جوان هندی را واکسینه کرده است و تاکنون مشخص شده که یک هزار و 200 نفر از این دختران به عوارضی همچون ناباروری دچار شده‌اند! در سال 2010 بنیاد مذکور یک نمونه از واکسن مالـاریا را در آفریقا بر روی 5 هزار و 49 نفر آزمایش کرد که از این میان 151 نفر فوت کرده و یک هزار و 48 نفر دچار تشنج و بیماری‌های همچون فلج اطفال شدند!

افشاگری کندی در حالی است که در سال مالی 2019 - 2018  کمک‌های مالی بنیاد گیتس به ارزش 367 میلیون 700 هزار دلـار به پروژه‌های سازمان جهانی بهداشت سرازیر شد؛ به این ترتیب این بنیاد پس از آمریکا با 553 میلیون دلـار، بزرگترین حامی مالی این سازمان است و کمک‌های مالی نهاد گیتس 77 درصد از بودجه سازمان جهانی بهداشت را تشکیل می‌دهد! منتقدان احتمال می‌دهند که گیتس زمینه‌هایی که این کمک‌ها باید در آن هزینه شوند را مشخص و به این ترتیب برای این سازمان جهانی تعیین مسیر کرده است.

از طرفی براساس پژوهش‌های سایت Global Research بیش از 25 سال است که بیل گیتس بنیانگذار ثروتمند شرکت عظیمـ مایکرو سافت و بنیاد تحت مدیریت وی Bill and Melinda Gates Foundation، واکسیناسیون میلیون‌ها کودک در کشورهای به اصطلـاح فقیر در آفریقا و آسیا را بر عهده گرفته‌اند اما بیشتر این پروژه واکسیناسیون، نتایج فاجعه‌باری به همراه داشته و باعث شیوع بیماریهای گوناگونی از جمله فلج اطفال در هند، عقیمـ‌سازی جوانان در کنیا با واکسن کزاز و مرگ بسیاری از کودکان در کشورهای در حال توسعه با حمایت سازمان بهداشت جهانی شده است.

نکته جالب در مورد بیل گیتس آن است که وی برنده جایزه جمعیت سازمان ملل شده است؛ لـازمـ به ذکر است که این جایزه به محمدجلـال عباسی شوازی از ایران نیز اعطا شده است! 

ما با مطب در ارتباط هستیمـ. میتوانید با خیالی آسوده نوبت خود را بگیرید، از هر کجا و 24 ساعته با منشی 724
نشانی: کد پستی:
کلیه حقوق وب سایت محفوظ است. استفاده از سایت نیازمند تایید شرایط استفاده است.